Hizmetler | Olanaklar
Çukurbağ Yarımadasında

Kısa bir tur için tıklayın!

benzersiz misafir memnuniyeti

Minimum kalma süresi yok

Her ünitede özel banyo

Oda fiyatına oda hizmeti dahil

24 Saat açık resepsiyon

Dumansız Alan

Tüm müşterilerimizin memnuniyeti, sağlığı ve konforu gözetilerek, konaklama tesisi içerisinde, sigara kullanımına izin verilmemektedir.

Geniş yataklar

Odalarımızda bulunan iki kişilik yatakların tamamı, konforunuz düşünülerek en üst kalite nevresim takımları ile donatılmıştır.

Tekne Turu

İsteyen müşterilerimiz için, Kaş'ın en seçkin tekne turu hizmeti veren işletmeleri ile gerekli iletişimler sağlanmaktadır.

Bar

Otelin restoranı içerisinde bulunan bu bölümde, içeceğinizi yudumlarken Kaş manzarasıyla zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz.

Plajlar

Otel, konum itibari ile, Hidayet koyu, İnceboğaz, Yeni Halk Plajı gibi Kaş'ın en gözde plajlarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Elia A La Carte

Otelin restoranı Elia A La Carte Restaurant'ta Kaş'ın muhteşem manzarası eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN!

dumansız

King Size

Tekne Turu

Bar

Plajlar

Restaurant

Hizmetler

Olanaklar

plajlar

Otel, konum itibari ile, Hidayet koyu, İnceboğaz, Yeni Halk Plajı gibi Kaş'ın en gözde plajlarına 5 ila 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Elia A La Carte
Restaurant

Otelin hemen önünde, otel arazisi üzerinde, kahvaltı servisinin de verildiği, öğle ve akşam öğünlerinde et, balık ızgara ve Akdeniz yemeklerini muhteşem manzara eşliğinde deneyimleyebileceğiniz bir adet lüks restaurant yer almaktadır.

kasgulet.com
Tekne Turu

Akdenizin en çok tercih edilen tekne turları Kaş'tadır. Çok sayıda doğal ve tarihi güzelliği yakından incelemek ve birlikte yüzmek isterseniz, kasgulet.com | Osman Kaptan ile Kaş Merkezden tura katılabilirsiniz. (Tel: 0 532 540 70 40)

naturablue.com
Dalış

Kaş, dünyanın en gözde dalış lokasyonlarından birisidir. İlçede bulunan çok sayıda dalış okulundan biri olan Natura Blue'yu dalış eğitimleriniz için tercih edebilirsiniz.