Sıkça Sorulanlar
merak ettiğiniz diğer konular için

İletişim Hattı
(0 242) 836 15 47

Rezervasyon için geçerli kredi kart bilgileri gereklidir. Rezervasyon otele giriş tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal edilebilir. Varıştan önceki 7 gün içinde ilk gece ücreti sizden ön ödeme olarak alınacaktır. Geç iptal ya da no show durumunda alınan depozito iade edilmeyecektir. Oda fiyatlarına kahvaltı ve tüm vergiler dahildir.
Otele giriş çıkış saatlerimiz, 11:00 ve 15:00. Odanızın titizlikle temizlenebilmesi ve hazır hale getirilmesi için bir miktar süreye ihtiyaç duymaktayız; dolayısıyla, giriş için erken gelirseniz, lobimizde ya da restoranımızda, soğuk ya da sıcak içeceğinizi yudumlayarak bekleyebilirsiniz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
Benzersiz misafir memnuniyeti, işletme politikamızdır. Belirtilen koşullarda rezervasyon iptali sağladığınızda ya da ve elimizde olmayan çeşitli sebeplerle ile size vaadedilen hizmeti gerçekleştiremediğimiz durumlarda, sizleri mağdur etmemek adına, uygun şartların oluşması halinde, ücret iadesi gerçekleştirilmektedir.
Transfer hizmeti için, işletme bünyemizde, bir araç tahsis hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak, bu alanda kendisini kanıtlamış, uzun süredir birlikte çalıştığımız transfer firmaları ile iletişime geçerek, en iyi hizmeti alabilmeniz için, gerekli koşulları sağlamaya çalışıyoruz.
En iyi fiyatlara web sitemizden ya da doğrudan telefon ile bizi arayarak ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi sadece web sitemizden yapılacak online ya da telefon ile bizlere ulaşarak yapacağınız rezervasyonlar için verilmektedir.