Benzersiz Konfor
En İyi Fiyat | Güvenli Online Rezervasyon
konforlu

odalarımız

Çift
Çift Kişilik Oda

Odalarda, bir adet çift kişilik yatak bulunur. 22 m2lik kullanım alanı sunan bu odalarımız, deniz ve doğa manzara seçeneklerine sahip olup balkonludur ve ihtiyacınız olan tüm donanıma sahiptir.

Lütfen İnceleyiniz
Ayrı Yataklı
İki Ayrı Yataklı Oda

17 m2lik bir yaşam alanına sahip bu odalarda, iki adet tek kişilik yatak bulunur. Diğer tüm odalarımızda bulunan donanımlara sahiptir. Odalar deniz manzaralı, balkonlu ve seramik yer kaplamalıdır.

Lütfen İnceleyiniz
Superior
Superior Çift Kişilik Oda

Odalarda, bir adet çift kişilik yatak yer almaktadır. 30 m2lik rahat bir kullanım alanı sunan odalar deniz manzaralı ve balkonlu olup yerler seramik kaplıdır.

Lütfen İnceleyiniz
Üç Kişilik
Üç Kişilik Tek Yataklı Oda

Üç kişi kapasiteli bu odalar, bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak içermektedir. Her türlü donanıma sahip odalar deniz manzaralı olup balkonludur ve 27 m2 alana sahiptir.

Lütfen İnceleyiniz
Comfort
Comfort Üç Kişilik Oda

27 m2 alana sahip olan üç kişilik odalar, balkonlu ve deniz manzaralı olup konforunuz için gerekli tüm donanıma sahiptir. Odalarda birer adet, tek ve çift kişilik iki yatak bulunmaktadır.

Lütfen İnceleyiniz
Aile
Aile Odası

30 m2lik bu odalarda bir adet çift kişilik büyük yatak bulunmaktadır. Odalar deniz manzaralı, yerleri seramik kaplıdır. Diğer odalardaki gibi ihtiyacınız olan tüm donanıma sahiptir.

Lütfen İnceleyiniz